Športový kočík, čo si vezmem na palubu lietadla - pre 6-7mesačné bábo

Zodpovedané
28. okt 2019

Dobry den,

aky kocik odporucate na palubu lietadla pre 6-7 mesacne babatko?

Dakujem za odpoved. 🙂

Ahoj,

tu je prioritou okrem toho sadnutia do rozmerov pre príručnú batožinu aj polohovanie do ľahu a dostatočne komfortné, polstrované sedadlo.

Väčšia strieška, keďže dieťatko bude často (ak nie stále) v ľahu či skoro ľahu je tiež dôležitým ukazovateľom.

Ja osobne by som tu šla do Ergobaby Metro, prípadne Maclaren Atom (kvôli materiálom, ľahu a strieške).

Ergobaby Metro

Maclaren Atom

Okrem nich aj Easywalker Buggy XS či Cybex Eezy S by išli vziať do úvahy.

Easywalker Buggy XS

Cybex Eezy S

Z lacnejších je zaujímavá novinka Kinderkraft Mini Dot, len si pri nastupovaní daj dole (a do košíka) detské madlo.

Kinderkraft Mini Dot

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli