Športový kočík Cybex Priam (po Mima Xari, pre 86cm dcéru) - vojde mi tam s fusakom?

Zodpovedané
4. dec 2019

Dobrý deň,

zvažujem, či si zaobstarať športový kočík Cybex Priam. Kombinovaný kočík, ktorý používame teraz (Mima Xari) nám je už malý - dcérka je dosť vysoká (má 86 cm) - myslíte, že sa mi vojde do Priamu aj s fusakom tak, že tam nebude natlačená?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

Cybex Priam je určite priestrannejší ako tebou spomínaná Mima Xari. Áno, dcéra ti tam jednoznačne vojde. Je to dobrý, čo sa spacej plochy týka dlhý kočík a bude to určite ok. O veľa priestrannejšie to už v rámci otočných modelov priestranné nebude.

Cybex Priam 3

Mima Xari

Ak by si predsa chcela inšpiráciu priestranného športového kočíka - korýtkový Emmaljunga NXT60 či do rovna polohovateľný Emmaljunga NXT60 F sú jedny z najpriestrannejších kočíkov s otočným sedadlom na trhu.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli