Športový kočík do terénu/na turistiku, s vyššou nosnosťou a nehlučný, na cene ani veľkosti nezáleží

Zodpovedané
8. jan 2021

Dobrý deň, zháňam praktický športový kočiar.

Momentálne máme Moon Nuova, ale kvôli hrkajúcemu koliesku by som chcela kočiarik neskôr vymeniť za športový.
1. Ja mám 160 cm, manžel 175
2. Pevné väčšie kolieska do mesta aj do terénu, keďže máme veľmi radi turistiku
3. Nie hlučný kočiar
4. Kočiarik do viac kg, aby som ho mala na dlhšiu dobu
5. Na cene, veľkosti kočíka nezáleží
6. V zime vhodný aj na fusak, predĺžena strieška, môže a nemusí byt otočný

Ďakujem krásne

Ahoj,

ak chceš kočík využiť čo možno najdlhšie, určite skôr odporučím neotočný model. Je to neprekonateľný rozdiel, čo sa týka šírky sedadiel a priestoru k strieške.

A rovno prejdem ku konkrétnym návrhom. Za mňa absolútne Baby Jogger City Mini GT2.

Baby Jogger City Mini GT2

Nosnosť, priestor a ovládateľnosť sú za mňa ozaj top. Prípadne, ak fakt aj turistiku, tak vyšší model Baby Jogger City Elite 2 stojí za zváženie.

Baby Jogger City Elite 2

Z väčších určite kuk Joggster Trail.

TFK Joggster Trail 2

Radím samé trojklky, čo? No ale na turistiku a z pohľadu ich pevnosti, nehrkavosti, ovládateľnosti je to ozaj top.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli