Športový kočík do terénu - odpružený, otočný a s úplným ľahom... Chcela som béžový Concord Camino

Zodpovedané
15. júl 2020

Dobry den,

chcela by som poradit ohladom sportoveho kocika. Po hladaniach recenzii na internete som vybrala Concord Camino, no bohuzial v bezovej farbe ho uz na svk eshope nemaju, jedine cierny - a kedze byvame na juhu, v tomto odtieni ho nechcem...

Potrebovali by sme, aby splnal nasledovne:
✨kolieska odpruzene, vhodne aj do terenu - polne cesty, relativne les
✨aby sa dal pouzit v smere aj protismere jazdy
✨moznost uplneho lahu

Velkost ani hmotnost nie je pre nas az tak rozhodujuca... Dakujem za rady 🙂

Ahoj,

Concord Camino je tu podľa mňa dobrá voľba. Preto by som sa ho nevzdávala, keď sa ti pozdáva - farba, aj keď je to pre nás plus, ak je taká ako chceme, predsa len až tak nezaváži a za pohodlie používania stojí za to mať takmer hocijakú.

Rozumiem však že tmavú kvôli slnku nechceš, to je dobré uvažovanie.

Concord Camino

V béžovej je aj outletový starší variant Concord Wanderer, ale je to len kombinácia. Možno však stojí za to aj to, prípadne vajíčko (nepoužívané) + hlbokú vaničku predať v bazáriku a časť investície sa ti vráti.

Concord Wanderer

Ja by som potom pozrela aj na Emmaljunga NXT60 F - úžasný, ale drahý kočík, no odolný a priestranný.

Emmaljunga NXT60 Flat

Top by bolo niečo ako FX4 Classic, len ho obvykle predávajú aj s vaničkou. Asi by bolo dobré sa s predajcami dohodnúť sa na objednaní čisto športovej verzie (či je to možné).

Gesslein FX4 Classic

A úplnou topkou by bola aj novinka Bumbleride Era.

Bumbleride Era

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli