Športový kočík do terénu, snehu - odpružený, s vyššou nosnosťou a nastaviteľnou rukoväťou, do 300e (aj bazárový)

Zodpovedané
15. feb 2021

Dobrý deň,

chcem sa spýtať hľadám športový kočík do terénu, poprípade snehu, teda by mal byť odpružený. Aby sa dal dať do úplného ľahu, aby bol priestranný - a minimálna nosnosť dieťatka 20 kg. Madlo sa musí dať polohovať alebo meniť jeho výšku, nakoľko ja mám 168 cm a svokor 198 cm, tak aby to bolo pre nás pohodlné.

Neviem sa rozhodnúť, aké kolesá - či nafukovacie alebo plné. Čo sa týka ceny, tak nový do 300 eur, nebránim sa aj kočíku z bazáru. Rozmýšľala som nad Valco Snap 4 Sport, Zopa Cyrrus Air, Britax B-motion 4 Plus, Baby Design Look Air. Máš ešte nejaké nápady?

Ďakujem

Ahoj,

ak do terénu a snehu, tak ideálne budú kolesá čo najväčšie. Reálne nafukovacie budú slúžiť a jazdiť lepšie, ako iné, ale samozrejme môže byť, že niekedy ten defekt dostaneš.

Pri novom kočíku do tejto sumy určite pozri nosný, priestranný Petite&Mars Street+ s nafukovačkami Air. Bez nich to nebude to, čo chceš.

Petite&Mars Street+

Britax B-Motion 4 Plus by to tiež mohol dať, ale nie každému sedí ťažisko a pomerne šikmý sed dieťatka.

Britax B-Motion 4 Plus

Ak nevadí vyššia váha, niečo ako Espiro Sonic Air tiež stojí za zváženie.

Espiro Sonic Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli