Športový kočík/golfky do 400 eur pre osemmesačné nesediace bábo, čo vydrží do 3 rokov

Zodpovedané
5. máj 2020

Dobry den,

potrebovala by som radu. Hladam sportovy/golfovy kocik pre 8m babo, ktore este nesedi samo. Cenovo do 400€ (moze byt aj bazarovy). Idealne s otocnou rukovatou, predlzenou strieskou, lahky, a aby zvladol bratislavske staromestske chodniky 🙂 Plus by bolo vhodne, keby vydrzal co najdlhsie - vekove obdobie cca do 3r.

Vopred dakujem za pomoc

Ahoj,

ak ti ide o čo najdlhšie používanie, určite je priorita aspoň ako tak priestranné sedadlo. Pre ešte nesediace dieťatko by som potom odporučila niečo ozaj pohodlné, polstrované. Tam som premýšľala o Nuna Tavo, čo je kočík robený pre pohodlie aj najmenších detí. Nie je každopádne najľahší, ale má veľmi pekné jazdné vlastnosti.

Nuna Tavo

Podobným, no užším (ale z môjho pohľadu vydrží aj taký) by tiež bol Mutsy Nexo, čo je kočík mamičkami veľmi dobre hodnotený. Oba však majú rukoväť teleskopickú.

Mutsy Nexo

Ľahší a ešte priestranejší plus perfektný aj na horšie povrchy by ďalej bol Baby Jogger City Mini GT2 - tam už je rúčka otočná. A zaujímavou možnosťou by bola aj novinka Petite&Mars Royal.

Baby Jogger City Mini GT2

Okrem toho spomeniem aj fakt, že nesediace deti sa často cítia veľmi dobre v korýtku a z takých kvalitných a priestranných, ľahších no aj na zlé povrchy, plus so skladnou konštrukciou odporučím

Emmaljunga NXT60 ako jeden z mála je aj ozaj dlhý, čo sa týka priestoru v sedadle.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli