Športový kočík Kiddy Evostar Light 1 - je dobrý?

Zodpovedané
8. mar 2019

Ahoj,

prosím ťa, zaujal ma športový kočík Kiddy Evostar Light 1 - čo naň hovoríš? Páči sa mi, že sa dá sedačka otáčať, rukoväť je nastaviteľná a dokonca strieška sa dá tiež regulovať. Zaujal ma najviac, len neviem, či je ľahký, vhodný tak do tých 2 a pol roka dieťaťa a či je to kvalitný kočík, keďže tú značku vôbec nepoznám.

Ďakujem pekne

Ahoj,

Kiddy Evostar Light 1 som naživo skúšala na výstavisku a musím povedať, že je to jeden krásny a pevný kočík. Mňa zaujal na prvý šup. Je to ten typ kočíka, ktorý je pomerne malý a kompaktný, ale zároveň zvládne skoro všetko, čo by zvládol aj “veľký” kočík z kombinácie. Chýbať by ti mohlo iba detské madlo a polohovanie nôh. Sedák je dostatočne hlboký, takže spaniu v kočíku a celkovému pohodliu to určite nebráni. Pre mestských rodičov je podľa mňa fakt dobrou a kvalitnou voľbou a do dva a pol roka si myslím že určite vydrží, pokiaľ teda nemáš malého obríka.

Kiddy Evostar Light 1

Veľmi podobným typom, ak by ti chýbali iné farebné variácie, je aj Egg Quail od britského Babystyle.

Babystyle Egg Quail

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli