Športový kočík od pol roka - malý, skladný, na dedinu/leto, s otočným sedadlom

Zodpovedané
1. jún 2020

Ahoj,

nevedela by si mi poradiť kočík pre syna - od 6 mesiacov? Ešte sám nesedí, ale vo vaničke byť nechce. Podmienky sú: malý, skladný, na dedinu, otočný. Na obdobie tak do jedného roka, vlastne na toto leto, takže ani fusak nebude treba.

Dakujem pekne

Ahoj,

malý, skladný, na dedinu, otočný. Na dedinu je tam pre mňa trochu ťažké zistiť, či myslíš - terén, pole, alebo ani veľmi nie? Každopádne asi rátaš s tým, že ak má byť malý a skladný, a ešte aj otočný, tak asi nebude úplne najterénnejší. Inak by zrazu bol veľký, ťažký a neskladný.

Každopádne by som zvažovala modely ako Jané Kawai (malý kočík s veľmi fajn kolesami), ďalej Joie Versatrax, Easywalker Mosey+, Moon ReSea Sport. Možno aj Muuvo Quick. To sú také stredné triedy, čo sú relatívne kompaktné/ľahké, ale zároveň aj čosi prejdú.

Jané Kawai

Joie Versatrax

Easywalker Mosey+

Moon ReSea Sport

Muuvo Quick 2.0

Cybex Eezy S-Twist+2 je tiež zaujímavá, ozaj malé a ľahká no otočná možnosť.

Cybex Eezy S-Twist+²

Neuvádzaš rozpočet, tak len skúšam, snáď si v tom niečo pre seba nájdeš.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli