Športový kočík od pol roka zložiteľný aj s otočeným sedadlom, na dedinu, nekorýtkový

Zodpovedané
5. feb 2020

Ahoj,

potrebovala by som poradiť športový kočík - niečo menšie, kde by dieťa bolo otočené smerom k matke, a dal by sa aj takto zložiť (bez nutnosti dávať dole športovú časť). Bývam na dedine, tak nie mestský kočík. Tak pre dieťa od 6 m až 1,5 roka. Nemuselo by byť korýtkove sedenie.

Ďakujem

Ahoj,

neuvádzaš rozpočet, to je škoda. Z takých lacnejších každopádne začnem s Joie Versatrax - príde mi vhodný kvôli váhe aj kolesám. Nie je to najterénnejší ani kvalitou najnižší model, ale je dostatočne priestranný a praktický aj čo sa skladania týka.

Joie Versatrax

Z drahších modelov by som sa pozrela v prvom rade na Britax Go Big - úžasný jazdne, aj komfortom. Ale stojí podstatne viac peniažkov. Stojí za to pozrieť aj bazárovú ponuku. Spomeniem aj Concord Wanderer/ Concord Camino. Topka by bol aj Baby Jogger City Premier, ale to je korýtko.

Britax Go Big

Concord Wanderer

Concord Camino

Baby Jogger City Premier

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli