Športový kočík Petite&Mars Royal - ako dať dole poťah, a ako prenastaviť popruhy?

Zodpovedané
4. aug 2020

Ahoj,

kúpili sme kočík Petite Mars Royal. Chcela by som vedieť, ako môžem dať dole poťah, nakoľko je písané, že sa dá prať - a ako prenastavám, vyberiem popruhy, aby som ich vedela nastaviť priamo na drobčeka? Vôbec to nejde, neviem sa dostať dovnútra, aby som ich vybrala, a ani zozadu to nejde - prosím o pomoc,

ďakujem pekne ☺️

Ahoj,

k Petite&Mars Royal by mal (zo zákona) byť priložený návod, kde by dovolené pranie malo byť tým pádom popísané. Ak ste návod nedostali alebo stratili, asi by som najskôr poradila obrátiť sa na produktové oddelenie Petite&Mars, info@petiteetmars.com, alebo na distribúciu na SK, obchod.sk@ags92.com/servis@ags92.com - mali by ti vedieť poskytnúť ďalší, prípadne aj informácie o praní.

Za mňa je totiž vyzliekanie tohto modelu, ak je vôbec realisticky možné (že ho človek aj zvládne praktikovať) náročné. A ak to budete robiť, tak odporúčam si postup nafotiť, aby ste to potom vedeli dať naspäť po praní. Ja by som ale preferovala čistiť priamo na sedadle - tepovací sprej a kýbel s vodou a následné vytretie suchou handrou. A prevysávanie sa mi pri takýchto pásom ovládaných opierkach osvedčili najviac (navliekanie bolo ťažké aj pre mňa).

Čo sa týka popruhov na ramená, myslím, že jediné nastavovanie sa deje cez tú priloženú podložku - len pás navlečieš cez nižšiu/vyššiu dierku. Teda, aj tu by asi bolo najlepšie konzultovať manuál… ale ak to zo zadu ani spredu nejde, a ani pásy sa nedajú rozpojiť (myslím, že len rozpojiť okolo pracky by realisticky mohlo zafungovať, ale tiež neviem naisto), preto odporučím riešiť to cez tú podložku, a nastavovať popruhy hlavne na dĺžku.

Petite&Mars Royal

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli