Športový kočík po hlbokej vaničke, otočný, ľahko skladný, s veľkým košom a nie "umelý", do 150e (bazár). Mutsy Nio..?

Zodpovedané
3. feb 2021

Ahoj Eli,

Prosim, hladam sportovy kocik pre syna, ktory este nesedi, ale v 7m ma 74cm, takze sa nezmesti do Teutonia cosmo vanicky. Preto ho uz musim prehodit do sportovej casti. Tento kocik sme dostali, ale ja by som si predsa len chcela vybrat podla seba 🙂

Moje kriteria:

  • otocne sedadlo
  • lahko sa sklada/rozklada
  • da sa zlozit uplne do lahu a pohodlne sa babatko vyspi
  • ma velky nakupny kosik
  • predlzena strieska urcite potesi
  • nie je tvrdy a ani ziadna umelohmotna hrkalka
  • cenovo bazarovy max. do 150 eur, kedze ho musim nechat dolu na chodbe v dome bez vytahu

Mam moznost kupit Mutsy Nio za dobru cenu, ale neviem uplne, ci splna aspon polovicu z kriterii vyssie - a budem vdacna za typy.

Ahoj,

ak predsa len nejdeš kupovať nový, ale jeden už doma máš, prečo nevyskúšaš ten? Viem, zvláštna rada, ak sa ti doň nechce, ale vidím v tom viacero plusových bodov, aj keby ti rovno nevyhovoval. Ja osobne by som začala športovým kočíkom, čo mám doma, aby som v prvom rade zistila, ako sa mi aj s dieťatkom jazdí - ak dobre, možno ťa presvedčí. Ale ak zle, minimálne zistíš, čo presne ti vadí a čo by si pri ďalšom, novom športovom kočíku nechcela.

Okrem toho, Teutonia Cosmo má vcelku dobrý športiak. Tak minimálne budeš mať odpichový bod toho, čo u toho ďalšieho kočíka možno vyslovene chcieť budeš.

Teutonia Cosmo

Keby si totiž zvažovala nový kočík, chápem, chceš niečo nové, pekné a žiarivé po vaničke. Ale ak to bude používaný kočík, nie je to také súrne. Bazárovku môžeš kúpiť a užiť si v podstate vždy. A užiješ si ju o to viac, ak “vychytáš muchy” a potencionálne problémy tým, že kúpiš kočík, ktorý bude mať (alebo nemať) tie veci, čo si si vyskúšala a ujasnila, aké chceš.

A ešte jeden input. Myslím si, využiješ (od roka, roka a pol dieťatka) športový kočík ľahší, skladnejší, neotočný. Možno by som zvážila investíciu radšej do takého, a počkať tých pár mesiacov s kočíkom, čo už máš, je najmenej. Tak len idea.

K Mutsy Nio - za mňa je to kočík veeeľmi príjemný na jazdenie, pekný, ale samozrejme, ako každý kočiarik, svoje muchy má tiež.

Mutsy Nio

Určite ťa poteší, ak bude plne funkčný a v dobrom stave, aj keď teda úplne najskladnejší nie je - ale skladnosť je OK, na pomery full-silze otočného kočíka. Mohla by to byť dobrá zmena, ak proste len chceš niečo iné.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli