Športový kočík pre dlhé dieťa - s ložnou plochou 100 cm a ideálne s otočným sedadlom+nafukovačky

Zodpovedané
2. mar 2020

Ahoj,

potrebovala by som poradiť ohľadom kočíka.

Moje podmienky:

  • veľká sklopná strieška
  • plocha na spanie čím väčšia - cca 100 cm
  • nastavenie polohovania nôh
  • najlepšie otočné sedadlo
  • odpružnenie
  • veľké nafukovacie kolesá

Ďakujem

Ahoj,

s takou dlhou ložnou plochou je to veľmi veľmi obmedzené, najmä ak sa má jednať o kočík otočného typu (aj neotočné mávajú takú ložnú plochu len zriedka). Každopádne, bez rozpočtu, spomeniem tie, čo také sú:

Britax Go Big, Mamas&Papas Armadillo Flip (nemá nafukovačky), Emmaljunga NXT60 či Emmaljunga NXT90.

Britax Go Big

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT90 Ergo

Ak by si potrebovala niečo lacnejšie, zváž neotočný Britax B-Motion 4 Plus či Emmaljunga NXT30.

Britax B-Motion 4 Plus

Emmaljunga NXT30

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli