Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Mamas&Papas Armadillo XT je krásnou a vďaka nízkej váhe + kompaktnému skladaniu praktickou mestskou a cestovateľkou voľbou, no na jednu vec si predsa len treba dať pozor - je to nižší kočík. Napriek tomu, že XT verzia má teleskopickú rúčku, nejde zasa nejak extrémne vysoko - takže ak ste obaja rodičia fakt že vysokí, možno je vhodné kočík vopred vyskúšať. Aby ste do neho potom obaja nekopali/nezakopávali, prípadne sa k nemu nehrbili. Nosnosť - by som až tak neriešila. Dôležitejší je priestor. Kočík, ak do neho dieťatko zmestíš, ho aj unesie. A naopak - zbytočne bude mať vysokú nosnosť, ak tam je dieťatko aj tak napchaté.

Ak by som mala navrhnúť iný, možnosťou by bol napríklad ABC Design Okini, Baby Jogger City Mini GT, možno aj Joie Mytrax (tam udávaná nosnosť nie je vyššia, ale nemyslím, že je to problém - je to však ťažší kočík.

Nový Maclaren Techno XLR je extrémne prietsranný a s vysokou nosnosťou + naviac spojenou rúčkou. Pozrieť môžeš aj na o čosi menší Techno Arc. Extra priestranný kočík aj pre vysokých ľudí je tiež Cybex Agis M-Air prípadne GB Biris Air resp. GB Sila.

Za myšlienku by možno stál aj Cosatto Fly, prípadne Quinny Zapp Flex Plus.