Športový kočík pre štvormesačné, väčšie dieťa, otočný, nehrkavý, na dedinu, do 350 eur

Zodpovedané
20. jan 2020

Ahoj,

prosim pomoz ma trocha nasmerovat... Je neskutocne mnozstvo kocikov a nejak som sa v tom uplne stratila. Hladam sportovy kocik pre vacsie dieta.(4 mesiace, 8kg... a vanicka uz na doraz 🙈). Hladam kocik ktory je: otocny, nehrka nevrzga, da sa dat do lahu, 4 kolesa, teren skor dedina - asi lepsie odpruzeny, cestujeme - mame sice kombi auto, ale nemusi zabrat cely kufor... pozriem aj bazar kludne. Cena tak do 350€.

Osobne ma dizajnom zaujal v bazari joolz geo 2....ale pride mi, ze sportove casti su pre take mensie deti...nerada by som kupovala zasa dalsi kocik....ale vyzera krasne to hej.....

Dakujem

Ahoj,

Joolz Geo je za mňa strašne veľký kočík na používanie, ktoré popisuješ. Veľký po zložení, ťažký.

A áno, je skôr plytší, čo sa sedadla týka, takže v nejakom bode určite budeš zasa pozerať po novom kočíku (po roku a pol, dvoch) - najmä ak píšeš, že máš skôr väčšie dieťa. Za mňa, pre takéto dieťatko a používanie, jednoznačne Baby Jogger City Premier, alebo Baby Jogger City Versa/ City Versa GT (v tejto cene skôr bazárové). Sú to korýtka, takže vhodné (v ľahu) aj pre nesediace detičky. Plusom sú super jazdné vlastnosti, super priestrannosť, ako aj skladanie vcelku aj so zložením sedadla - takže menej zabratého miesta.

Joolz Geo

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa

Baby Jogger City Versa GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli