Športový kočík pre väčšie dieťa, otočný, nekorýtkový a zložiteľný v jednom kuse, do 250 eur

Zodpovedané
7. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som poradiť s výberom športového kočíka pre väčšie a hlavne dlhšie dieťa. Nechcem korýtkové sedenie.

Mal by mať väčšie kolesá, vhodný do terénu, možnosť nastaviť do ľahu, väčšia strieška a aby sa skladal dovnútra, bez rozoberania. Taktiež aby sa dal otočiť do oboch smerov. Rozpočet mám max. 250€.

Ďakujem veľmi pekne.

Ahoj,

pre väčšie a dlhšie dieťa by som ja osobne vybrala neotočný model športového kočíka. Jednoznačne vydrží dlhšie a bude tiež jednoduchšie ho zmestiť do tvojho rozpočtu (ktorý mi na kvalitný a priestranný kočík, najmä ak má byť skladný, nevychádza). A ak tak, tak jedine Concord Wanderer z outletu.

Concord Wanderer

Inak by som sa pozrela na lacnejší Lionelo Annet Tour či Lionelo Bell. Prípadne trošku drahší Britax B-Motion 4 Plus (trojkolka Britax B-Motion 3 Plus by bola lepšia).

Lionelo Annet Tour

Lionelo Bell

Britax B-Motion 4 Plus

Britax B-Motion 3 Plus

Ja by som pouvažovala aj o niečom bazárovom typu Baby Jogger City Elite či Baby Jogger City Versa GT - vyššia kvalita a priestor za to určite stoja.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Versa GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli