Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík s nafukovacími kolesami resp. aj do terénu, do 60 cm šírky

Zodpovedané
8. mar 2019

Pekný deň,
hľadam športový kočík, ktorý:

  • ma otočnú sedačku do ľahu, nie korýtkove sedenie
  • je odpružený
  • aspoň zadné nafukovacie kolesá (idealne aj predné)
  • dá sa dobre zložiť


Našla som Britax Smile 2 (viem, že nejde úplne do ľahu), Easywalker June, Jané Crosswalk. Prípadne ak viete poradit nejaký další - ideálne aby nebol širší ako 60 cm.

Ďakujem
Ada

Ahoj!

Britax Smile 2 naopak ide do ľahu (teda je úplne dostatočný aj pre menšie dieťa), takže tam nevidím problém. Skladá sa jednducho, ale nie je vyslovene malý po zložení. V tejto kategórii by som potom pozrela aj na Britax Go Big, ktorý je odpružený nádherne, a spĺňa aj zvyšné tvoje požiadavky.

Easwalker June nie je vôbec zlou voľbou, no je to už starší model. Jeho aktuálnym a lepším nástupcom je Easywalker Mosey+, ktorý, ak ti vyhovuje dizajn, určite odporúčam. Má síce kolesá umelé, ale veľké, odpružené a kvalitné.

Jané Crosswalk kolesá nafukovacie nemá, ale za to ich má kvalitné, gumové, s dezénom a odpružené, čo z neho robí kočík aj do terénu. Ide do ľahu klasického aj korýtkového, čo je určite zaujímavá možnosť. Jané Kendo je podobnoou, no kompaktnejšou voľbou, s ktorou však prejdeš i nejaké tie nerovnosti.

Z ďalších príkladov by som uviedla Emmaljunga Viking, Concord Camino (aj keď kolesá nie sú vyslovene nafukovacie, sú vhodné aj do terénu), Gesslein Indy


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.