Športový kočík s nafukovacími kolesami resp. aj do terénu, do 60 cm šírky

Zodpovedané
8. mar 2019

Pekný deň,
hľadam športový kočík, ktorý:

  • ma otočnú sedačku do ľahu, nie korýtkove sedenie
  • je odpružený
  • aspoň zadné nafukovacie kolesá (idealne aj predné)
  • dá sa dobre zložiť

Našla som Britax Smile 2 (viem, že nejde úplne do ľahu), Easywalker June, Jané Crosswalk. Prípadne ak viete poradit nejaký další - ideálne aby nebol širší ako 60 cm.

Ďakujem
Ada

Ahoj,

Britax Smile 2 ide do ľahu (teda je úplne dostatočný aj pre menšie dieťa), takže tam nevidím problém. Skladá sa jednoducho, ale nie je vyslovene malý po zložení.
V tejto kategórii by som potom pozrela aj na Britax Go Big, ktorý je odpružený nádherne a spĺňa aj zvyšné tvoje požiadavky.

Britax Smile 2

Britax Go Big2

Easywalker June nie je vôbec zlou voľbou, no je to už starší model. Jeho aktuálnym a lepším nástupcom je Easywalker Mosey+. A ak ti vyhovuje dizajn, tak určite odporúčam. Má síce kolesá umelé, ale sú veľké, odpružené a kvalitné.

Easywalker June

Easywalker Mosey+

Jané Crosswalk kolesá nafukovacie nemá, ale za to ich má kvalitné, gumové, s dezénom a odpružené, čo z neho robí kočík aj do terénu. Ide do ľahu klasického aj korýtkového, čo je určite zaujímavá možnosť. Jané Kendo je podobnoou, no kompaktnejšou voľbou, s ktorou však prejdeš i nejaké tie nerovnosti.

Jané Kendo

Z ďalších príkladov by som uviedla Emmaljunga Viking, Concord Camino (aj keď kolesá nie sú vyslovene nafukovacie, sú vhodné aj do terénu), Gesslein Indy Comfort Classic.

Emmaljunga Viking

Concord Camino

Gesslein Indy Comfort (Classic)

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli