Srdcovka - kombinovaný kočík M&P Urbo 2 - je vôbec vhodný na dedinu bez chodníkov, kamienky a nerovnosti? Príp. Sola 2 MTX?

Zodpovedané
28. aug 2020

Ahoj,

Chcela by som sa ta velmi pekne poprosit o radu. Zhanam kocik a mojou srdcovkou je Urbo 2 od Mamas&Papas. Byvame vsak na dedine, chodniky tu nie su, tak sa chodi po okrajoch cesty, dobrych aj horsich (kamienky a nerovnosti). Neplanujem s kocikom chodit po polnych cestach alebo do lesa.

Kedze kolieska su mensie a to pruzenie je slabsie, je vobec na mieste, aby som takyto kocik kupovala na dedinu? Druhou alternativou pre mna je Sola 2 mtx, obzerat sa radsej po tejto variante? Kociky sa mi paci - a hlavne kvoli tomu, ze idu do lahu, maju velku striesku a su spratne - a samozrejme dizajn lahodi aj mojmu oku.

Vopred dakujem za rady

Ahoj,

rozumiem tvojej fascinácii Urbo-m. Tiež som ho mala a je nááádherný, pre dieťa pohodlný a jazdne skvelý. Všetko top, AŽ NA TO použitie, na ktoré ho chceš, pretože na ne-chodníky a veľa kamienkov a nerovností by som ho kvôli kolesám, ktorá sa na nich proste doničia, nekupovala. Mrzí ma to, neviem ti ho odporučiť.

Mamas&Papas Urbo 2

Sola 2 MTX je o niečo lepšia, ale žiaľ, kvôli tvrdšej konštrukcii a stále skôr mestskom použití tiež nie ideálna voľba. Ak stoj čo stoj musíš jeden z týchto mať, vezmi Solu, ale 100% ti ju odporučiť nemôžem. Predné kolesá budú proste tak trochu (občas) masaker.

Mamas&Papas Sola 2 MTX

Ja by som na takéto povrchy, ak chceš trochu luxusnejší model, skôr riešila fakt odolnejší Emmaljuna NXT60 F - proste ti to ustojí skôr.

Emmaljunga NXT60 Flat

Gesslein FX4 Classic je tiež zaujímavou a v niektorých farebných prevedeniach extra štýlovou voľbou.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli