Stokke Softbag a Cybex Balios S - budú spolu pasovať? Alebo radšej polohovateľné vajíčko Cloud?

Zodpovedané
4. feb 2020

Dobry den,

prosim Vas, zmesti sa vlozna taska Stokke Softbag do sportoveho kocika Cybex Balios S? Zaujali ma Vase odporucania z inej otazky ohladom kocikovania jarneho/letneho babatka v sportiaku (hlavne skrz letne cestovanie/kratke trasy, kedy hlboky kocik zabera vela miesta v aute).

Pripadne, ak nie, premyslala som nad kupou polohovatelneho vajicka Cybex Cloud. Da sa napojit na Balios S? Ak ano, ake adaptery su vhodne?

Za odpoved vopred dakujem 😊

Ahoj,

v teórii ti Softbag do Cybex Balios S sadne - len to bude trošku náročnejšie prevliecť popruhy. Ideálnejšie by však bolo využiť originál Cybex Cocoon - je predsa robený rovnakou značkou, a tiež super pre použitie od narodenia. Za mňa super možnosť.

Cybex Balios S

Cybex Cloud je určiter super tiež - najmä pre rodičov, čo sú s dieťatkom často na cestách - ale ako vyslovene náhrada vaničky či športového kočíka s hniezdom či vložkou nie tak úplne. Skôr ako doplnok. No ak plánuješ časté nákupy, výlety do obchodných centier aj s drobátkom a pod… tak áno, prečo nie. Budú sedieť normálne Cybex, Maxi-Cosi adaptéry pre Cybex Balios S. Cocoon by som si k športiaku zaobstarala aj tak.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli