Strieška na vymenenie na kombinovaný kočík Camarelo Art - dá sa niekde kúpiť?

Zodpovedané
20. jan 2020

Ahoj!

Prosím ťa, dajú sa vymeniť striešky na Camarelo Art za iné? A ak áno, vieš o nejakom obchode, kde by sa dali kúpiť?

Vďaka

Ahoj,

Camarelo Art nemá bežne vymeniteľné striešky - nie je ako Valco Snap napríklad, nie sú bežne v ponuke. Ak je tá tvoja poškodená, vyblednutá, alebo ju chceš vymeniť pre čokoľvek iné, navrhla by som v prvom rade dať si ušiť vlastnú. Pôjde to do peňazí, ale bude presne na tvoj kočík a podľa tvojich predstáv.

Druhou možnosťou je sa informovať o náhradných dieloch. U predajcov tejto značky a modelu, prípadne pozrieť po náhradných dieloch po bazároch. Toto bude ale zložitejšie a nie je isté, či to prinesie želaný výsledok.

Camarelo Art

Valco Baby Snap 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli