Štvorkolesový športový kočík pre dlhé ročné dieťa - na uspávanie

Zodpovedané
5. feb 2020

Dobrý deň,

rada by som sa informovala, aká značka športového kočíka je vhodná pre dlhšie dieťa... Teraz vo februári bude mať 1 rok a kočík, ktorý máme, je už tak-tak (Bebetto Luca). Hlavne ide o ležanie, lebo ho tam uspávam, inak mi nezaspí - vždy uspím v kočíku a potom prenášam do postieľky. Tak by som rada nový športový kočík, kde sa mi zmestí dlhšie dieťa... Preferujem štvorkolesový - radi chodíme na vychádzky.

Ahoj,

ja by som pre ročné dieťa, ktorému je otočný model športového kočíka už len tak tak (a to teda nie je najmenšie sedadlo) kúpila jednoznačne športový kočík neotočný. Bude tam mať podstatne viac priestoru na šírku a na dĺžku tiež. Najmä ak vyberieš priestrannejší model. Ja by som pozrela napríklad na Britax B-Motion 4 Plus. Tam s priestorom jednoznačne problém nebude až do konca kočíkovacieho obdobia.

Britax B-Motion 4 Plus

Ja osobne by som sa nebála ani trojkolky - modely ako Baby Jogger City Mini GT2 či City Elite sú jazdne úžasné, plus priestranné.

Baby Jogger City Mini GT2

Baby Jogger City Elite

Zo štvorkolesových ešte spomeniem Gesslein S4.

Gesslein S4 Air+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli