Sú adaptéry na kočíky Cybex Talos 2020-2022 rovnaké?

Zodpovedané
28. sep 2023

Ahoj,

potrebovala by som kúpiť vaničku na kočík Cybex Talos S Lux, ale úplne som zabudla či je to ročník 2020, 2021 alebo 2022.

Sú adaptéry na týchto kočíkoch rovnaké, alebo na každý model pasuje iná vanička?

Ďakujem

Ahoj,

hlboká vanička modelu Cybex Talos S Lux 2020 sa na konštrukciu nasadzuje bez potreby adaptérov. Adaptéry sú potrebné pre nasadenie autosedačky – tzv. vajíčka.

Bližší popis ročníkových rozdielov medzi jednotlivými modelmi nájdeš v našej Kočíkopédii – Model kočíka – Popis kočíka – odseky: Autosedačka, Hlboká vanička, Staršie ročníky a Kompatibilia.

Cybex Talos S Lux vyšiel pre rok 2023. Od svojho predchodcu Cybex Talos S Lux 2020 sa líši predovšetkým novým pneumatickým odpružením konštrukcie, zvýšenou 10 kg nosnosťou nákupného košíka a vylepšený bol aj spôsob zapínania 5-bodových pásov, ktorý je teraz podobný tomu v autosedačkách.

Kompatibilita
Na Cybex Talos S Lux je možné nasadiť aj staršiu hlbokú vaničku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally