Sú hŕkajúce kolesá na Easywalker Rudey chybou výrobku?

Zodpovedané
11. dec 2021

Ahoj,

kúpili sme kočík Easywalker Rudey a zdá sa mi, že hŕkajú predné kolesá.

Je to chyba výrobku, alebo sa tomu nedá predísť?

Ďakujem

Ahoj,

Easywalker Rudey mám osobne odskúšaný na predajni a nemôžem povedať, že by kolesá na ňom hŕkali.

Ak teda nepočítam prechod štrkom, dlažbou, drevená drť (majú to tam nachystané pre odskúšanie odpruženia a kolies pre kupujúcich) - tam boli trošku počuť, ale nič strašné to nebolo. Každé kolesá je pri takomto teréne trochu počuť a je to úplne normálne. Viem, že u niektorých iných typov kočíkov, tam vedia vložiť tesnenie a odstrániť tým tento problém.

Skús sa informovať u predajcu, ktorý ti ho predal a uvidíš aká bude jeho reakcia.

Easywalker Rudey

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally