Sú kočíky Bebetto bezpečné?

Zodpovedané
8. nov 2021

Ahoj,

veľmi ma zaujali kočíky Bebetto. Čakáme druhé bábo a s predošlým kočíkom Valco Baby Ultra Trend nie som spokojná. Nemá odpruženie.

Aká je značka Bebetto všeobecne?

Čítala som recenzie, že niekedy sa zvyknú kolesá rozhegať a konštrukcia hrkoce. Na druhej strane je aj veľa spokojných mamičiek.

Nezaberie Bebetto celý kufor v aute?

Hľadám kočík, ktorý bude kvalitne odpružený a bude vhodný aj na horšie cesty a chodníky. Mal by mať nafukovacie kolesá a veľkú striešku. Nechcem, aby dieťa prefukovalo z boku. Prijala by som dvojkombináciu. Váha nie je až tak dôležitá. Skôr mi ide o to, aby mi nezabral celý kufor v aute a ešte, aby mal väčší nákupný košík.

Spĺňajú kočíky Bebetto moje požiadavky?

Ak áno, ktoré konkrétne kočíky sú pre mňa vhodné?

Ďakujem

Ahoj,

ak sa pozriem na značku Bebetto, tak všeobecne mám názor ako ostatné mamičky. Niektoré modely sú ok, niektoré majú svoje chyby a niektoré sú katastrofa.

Celkovo sú tieto kočíky o čosi väčšie a robustnejšie. Každý jeden model, ktorý by som ti odporučila zaberie v kufri viac miesta. Je to aj tým, že konštrukčne sa táto značka u skoro každého modelu pri skladaní rozdeľuje. Kostru zložíš samostatne, hlbokú vaničku tiež a k tomu športovú časť. Kočík totiž s nasadenou športovou časťou na konštrukcií nezložíš.

Ak by som ti mala vybrať model tejto značky, tak ti odporúčam jediný, ktorý okrem skladnosti spĺňa tvoje kritéria a to Bebetto Pascal.

Bebetto Pascal 2014

Ak ti môžem ponúknuť vyhovujúcu alternatívu a teda určite spratných rozmerov do kufra auta, tak si pozri Noordi Sole Go. Je to kombinovaný kočík na robustnej konštrukcií. Je to nový model značky pre rok 2021 a je navrhnutý pre čo najľahší každodenný život aktívnej rodiny. Noordi Sole Go je najlepšou voľbou pre tých, ktorí sú neustále v pohybe a majú radi aj prechádzky lesným terénom.

Noordi Sole Go

Držím ti palce.

A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally