Sú kočíky Concord Camino a Concord Wanderer identické?

Zodpovedané
18. mar 2022

Ahoj,

postupne sa začínam obzerať po kočíku pre septembrové bábo. Celkom mi padol do oka kočík Concord Wanderer.

Je identický s Concord Camino?

Čo ma na kočíku zaujalo:

  • použitie vaničky, športovej časti aj autosedačky bez adaptérov,
  • dlhá ložná plocha športového sedadlá,
  • zároveň priestrannosť a polohovanie pomocou popruhu,
  • polohovatelnosť vaničky,
  • možnosť pripojiť v aute pomocou pásov,
  • nenafukovacie kolesá vhodné do terénu.

Existuje nejaký kočík, ktorý by spĺňal podobné funkcie/ vlastnosti?

Oplatí sa po kočíku Concord Camino a Concord Wanderer pozerať aj na bazáre?

Ďakujem

Ahoj,

Concord Camino prešiel redesignom kvôli údajným problémom s konštrukciou. Inak sú oba kočíky rovnaké, rozdiel je len v dizajne (konštrukcia, kolesá). Určite by som sa nebála bazárovej kúpy.

Jedná sa o kvalitné kočíky, ktoré majú množstvo vychytávok. Okrem toho majú dobré jazdné vlastnosti s kvalitným odpružením a sú dostatočne priestranné.

Čo sa týka možnosti autovaničky, tak tu ponúkajú aj tieto značky kočíkov:

  • Maxi-Cosi - Jade
  • Peg-Pérego - Culla Elite.
  • Nuna - Cari Next.
  • Jania - Matrix Light 2.

Konkrétne to sú napríklad tieto kočíky.

Držím palce a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia