Sú kočíky značky Gesslein kvalitné a odolné?

Zodpovedané
22. júl 2023

Ahoj,

páčia sa mi kočíky značky Gesslein. Na slovenských stránkach som uvedenú značku veľmi nenašla. Ide mi o kvalitu a pohodlie pre dieťa.

Aký je Tvoj názor na túto značku?

Je lepšia značka Joolz alebo Gesslein?

Ďakujem

Ahoj,

nemecká značka Gesslein sa výrobe kočíkov venuje už tri generácie. Je to kvalitná značka odolných kočíkov pre rôzne terény. Mamičkami je kvalita hodnotená veľmi pozitívne.

Podobne je na tom aj populárna holandská high-endová značka mainstreamových kočíkov, Joolz.

Kvalitatívne sú na tom obidve značky veľmi dobre.

Ja skôr hovorím, že nezáleží na cene kočíka a ani popularite značky. Záleží na správnom výbere kočíka. Pre každé prostredie a situáciu je potrebné mať správny kočík. Čiže neexistuje zlý kočík, iba nesprávne zvolený kočík!

A ak sú rodičia nároční, tak to dopadne ako na priloženej fotke. 🙂

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally