Sú kompatibilné rôzne typy Teutonie (podvozok Cosmo + bazár. športová časť z Mistral, Fun System, Spirit)?

Zodpovedané
15. jún 2020

Dobrý deň,

mám konštrukciu a vaničku Teutonia Cosmo. Chcela by som z bazáru ešte dokúpiť športovú časť. Zaujímalo by ma, či bude športová časť z iných typov Teutonie (Mistral, Fun System, Spirit) kompatibilná s podvozkom Teutonia Cosmo.

Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

celkovo modely značky Teutonia mali byť medzi sebou kompatibilné.

Problémom by akurát mohlo byť, ak by si zobrala veľmi nový a veľmi starý model (myslím napr. 10, 15 ročný rozdiel) - môže byť, že maličkosti by sa zmenili.

Takže všeobecne poviem áno, ale s tým, že pri záujme o to ktoré sedadlo odporúčam vypýtať si od predávajúcej detailný záber naklikávacieho mechanizmu a porovnať s tým tvojím.

Teutonia Cosmo

Teutonia Cosmo V3

Teutonia Trio

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli