Sú zásadné rozdiely medzi Joolz Day5 a Joolz Geo3?

Zodpovedané
5. dec 2023

Ahoj,

páči sa mi Joolz Day5 a Joolz Geo3.

Sú nejaké zásadné rozdiely medzi týmito kočíkmi?

Boli sme rozhodnutí, že kúpime Joolz Geo3, avšak ako prišla táto novinka, ktorá je ospevovaná, tak som trochu skeptická. Hľadáme kvalitný kočík pre vyšších ľudí, do terénu aj do mesta.

Ďakujem

Ahoj,

Joolz Geo3 je obľúbený kombinovaný kočík s možnosťou použitia aj ako súrodenecký. Je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu a aj po nerovných cestách dediny. A pre rodičov, ktorí chcú kvalitný kočík s moderným dizajnom. Vyššie umiestnené nadstavby spríjemňujú celkovú manipuláciu s kočíkom a nie je potrebné sa k dieťaťu hlboko nakláňať. Rukoväť sa dá nastaviť až do výšky 113 cm, vďaka čomu sa pohodlne prispôsobí postave. Športové sedenie je korýtkové, ako je pre značku typické a jeho chrbtová opierka je tvorená pevnou vetracou sieťkou. Tá v horúcich letných dňoch vytvorí vo vnútri kočíka príjemné odvetrávanie. Navyše má extra priestranný nákupný košík s nosnosťou 15 kg, ktorý zároveň slúži ako miesto na prípadnú súrodeneckú sedačku.

Joolz Day5 je mu kvalitou a funkciami veľmi podobný. Prvou odlišnosťou je nemožnosť použitia ako súrodeneckého kočíka. Taktiež má menšiu 10 kg nosnosť nákupného košíka a nemá perforáciu zadnej chrbtovej opierky. Zároveň má nové sedadlo inovatívneho tvaru, bolo vyvíjané v spolupráci s pediatrami, ktorý mu dali nový ergonomický tvar. Pozícia v ľahu je niečo medzi korýtkom a úplným rovným ľahom, no nie všetkým mamičkám však tento tvar sedadla pre ich dieťa vyhovuje.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally