Súrodenecky kočík, kde sa pohodlne zmestí i vyspí aj staršia - dvojročná dcéra

Zodpovedané
3. júl 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či existuje nejaký surodenecky kočík, kde bude športová časť taká väčšia. Mám dvojročnú dcéru a čakáme druhé, len dcérka ešte moc dobre nechodí, tak musím voziť v kočíku. Len napr. také Bugaboo mi príde už pre ňu krátke. Aj mi často spáva v kočíku, tak aby sa vyspala.

Ďakujem krásne

Ahoj,

ak potrebuješ plné, pohodlné sedadlo aj pre staršiu dcéru, jednoznačne potrebuješ ísť do niečoho neotočného. Znamená to ale, že menšie dieťa bude pravdepodobne len vo vložnej taške, prípadne nasadíš vaničku namiesto sedadla (ktoré bude potrebné zvliecť).

Ja osobne by som zvažovala Baby Jogger City Mini GT Double (oplohovanie nožičiek sa dá došiť, inak výborný kočík a priestranný), Valco Snap Duo Trend (či nižší Valco Snap Duo (z otočných možno Snap Ultra Tailormade.

Baby Jogger City Mini GT Double

Valco Baby Snap Duo

Valco Baby Snap Ultra Duo

Terénnejšou a plnohodnotnejšou, ale aj drahšou voľbou by bol Mountain Buggy Duet - skvelý kočík s vysokou chrbtovou opierkou.

Mountain Buggy Duet V3

Fajn by bol aj Mountain Buggy +one, kde staršie dieťatko je v plnohodnotnom, super priestrannom sedadle a mladšie vzadu, kde mu vytvoríš priestor podobný vaničke. A ako najmenšie dokonca môže smerovať aj k tebe (no staršie v tomto prípade nakloníš len málo).

Mountain Buggy +one (Plus One)

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli