Svetkocikov.sk a kombinovaný kočík Mikado City Star - názor?

Zodpovedané
3. apr 2020

Nejake skusenosti, recenzie, pripadne nazor na tento kočík (Mikado City Star zo svetkocikov)? Paci sa nam c.116.

Ahoj,

Mikado CityStar je za mňa taký lacnejší, skutočne ťažký (skoro 17 kg!) a neskladný model. Za mňa osobne takéto modely nie, ani na dedinu. A s ťažším dieťaťom, ešte v tom slabšie spravenom športiaku, ísť napríklad hore kopcom bude o držku.
Okrem toho, ani vajíčko nepovažujem za bezpečné. Takže za mňa tento model maximálne ako hlboký a aj to len v prípade, že cestovať s ním nebudete vôbec. Nechcela by som ho vpratávať a zdvíhať do auta.
Prepáč, ak to znie negatívne, ale mne trošku príde tento typ ozaj lacných a obrovských kočíkov ako vyhodené peniaze vzhľadom k tomu, že aj tak ho po čase budeš chcieť zmeniť a predať ho bude náročné.

Mikado CityStar

Ja by som radšej pozrela na trošku praktickejší model a ak rovnaký štýl, kuk na značku Bebetto (napríklad na obrázku by bol model Nitello).

Bebetto Nitello

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli