Túžim po Thule Urban Glide 3. Zmestím sa jeho kúpou do 1200 EUR?

Zodpovedané
11. nov 2023

Ahoj,

termín pôrodu mám koncom 4/2024 a pozerám po kočíku Thule Urban Glide 2. Zistila som však, že začiatkom roka sa má začať predávať Thule Urban Glide 3. Nikde som však nenašla, aká je výrobcom odporúčaná cena. Mala by som záujem o dvojkombináciu, no rozpočet na kočík je do 1200 EUR.

Zmestím sa do rozpočtu?

Momentálne som v tejto cene našla trojkombináciu Thule Urban Glide 2 (akčný set) a je to horúci favorit. Ale tá trojka vyzerá ako môj splnený sen.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

mrzí ma to, no ceny troklolesovej a štvorkolesových kočíkových noviek Thule Urban Glide 3 a Thule Urban Glide 3 4W momentálne nie sú známe.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally