Ultraskladný, cenovo dostupný golfáč, príp. športiak, čo zaberie minimum miesta v aute?

Zodpovedané
15. júl 2019

Prosim vas, aky golfovy alebo sportovy kocik odporucate, aby nam zabral co najmenej miesta v aute.

Dakujem, pekny den 🙂

Ahoj,

v tomto type nájdeš veľa modelov, keďže je to momentálne veľký trend (aj kvôli praktickosti práve na cestovanie, výlety či len tak do auta. Veľmi tu záleží aj od rozpočtu, lebo nájdeš modely aj okolo stovky, ale aj okolo 500 eur. Vyberiem tie, ktoré sú podľa mňa momentálne z tých najlepších, z ktorých by som si vyberala ja. Keby si si nenašla niečo pre seba, skús mi zadať dotaz aj s cenovým obmedzením, prípadne ak by si mala nejakú špeciálnu požiadavk😉

Z ultraskladných športiakov odporúčam vyberať z: GB Qbit+ All-City (môj osobný favorit, dizajnovo i funkčne veľmi podarený), Cybex Eezy S+, Mountain Buggy Nano, Babystyle Oyster Atom, Jané Rocket, Anex Air-X, Maclaren Atom (kvôli top použitým materiálom) či Ergobaby Metro (strieška).

GB Qbit+ All-City

Cybex Eezy S+

Mountain Buggy Nano V2

Babystyle Oyster Atom

Jané Rocket

Anex Air-X

Maclaren Atom

Ergobaby Metro

Z trošku iného druhu skladania ešte pridám Baby Jogger City Mini Zip.

Baby Jogger City Mini Zip

Mimo toho mi nedá nespomenúť aj top skladný, dizajnovo úžasný Bugaboo Ant s otočným sedadlom, ale to je cenovo vyššia kategória.

Bugaboo Ant

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli