Ultraskladný športiak do auta s úplným ľahom pre polročnú

Zodpovedané
20. feb 2020

Dobrý deň,

Potrebujeme pomoc s výberom športového kočíka, skladného, čo zaberie minimum miesta v aute, dá sa dat do úplne ľahu - a tým pádom by sa tam mohlo voziť bábätko, ktoré ešte nesedí. Máme normálny kočík Emmaljunga, ale keď ten dáme do auta, už sa tam nič nezmestí, preto teraz hľadáme takúto variantu kočíka, keď budeme cestovať.

Mala bude mať v tom čase 5, 6 mesiacov.

Ďakujeme pekne.

Ahoj,

k výbornému full-size športiaku/kombinovanému kočíku ako už máte by som ja osobne išla presne do opačného pólu, teda do niečoho ozaj úplne minimalistického, ultraskladného.

Žiaden medzipriestor mi tam nevychádza - preto by som šla jednoznačne do modelov ako sú Cybex Eezy S+, CBX Etu Plus, prípadne modely ako Maclaren Atom či GB Qbit+.

Cybex Eezy S+

CBX Etu Plus

Maclaren Atom

GB Qbit+ All-Terrain

Ak sa bojíš, že po takom v teréne schopnom kočíku budú tieto maličké zrazu priveľkou zmenou, obzri sa po niečom ako Baby Jogger City Mini GT2, čo je perfektným stredom ľahkého no schopného i priestranného športového kočíka.

Baby Jogger City Mini GT2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli