Univerzálny nánožník a podložka na športový kočík Bumbleride Indie Twin

Zodpovedané
23. máj 2019

Dobrý deň,

potrebovala by som pomôcť - poradiť ohľadom univerzálneho nánožníka a obojstrannej podložky na športový kočík Bumbleride Indie Twin 2018. Originál nánožník na tento typ kočíka sa mi zdá krátky. Potrebovala by som poradiť nejaký nánožník, ktorý bude hlbší a bude pasovať na kočík tak, aby bol každý zvlášť - nie ako jeden veľký kus. Nenašla som stránku, kde by bol zobrazený s iným nánožníkom ako originál, aj s originál podložkou. Zatiaľ som pozerala len od značky Ivemababy a Emitex Sport Deluxe - len neviem, či by tam pasoval niektorý z nich… a z podložiek tiež od Emitexu.

Ďakujem vám vopred za pomoc a poradenie. Pekný deň. 🙂

Ahoj,

na Bumbleride Indie Twin by som ja osobne skúsila v prvom rade nánožníky (a kľudne aj podložky - majú aj rôzne ladiace série) značky Pinkie. Mám pocit, že sedia veľmi dobre a to na rôzne typy kočíkov. A tým, že ich uchytávaš suchými zipsami a vzadu popruhom s prackou, tak si to pekne o tyč prispôsobíš. Sú naviac aj pekne vysoké.

Okrem nich, z tých vysokých a funkčných odporučím aj Easygrow Reflex. Z tých jednoduchších spomenium Emitex Softshell.

Bumbleride Indie Twin

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli