Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

V ktorom kočíku 2v1 sa dá vanička prerobiť rovno na športovú časť?

Zodpovedané
21. okt 2021

Ahoj,

hľadám kvalitný kočík 2v1, kde sa dá vanička prerobiť rovno na športovú časť. Mohlo by to byť niečo ako Colibro Onemax, ale možno s väčšími kolesami, nejakým odpružením a celkovo kvalitnejším prevedením.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

jedným z takýchto modelov je kvalitný a dizajnový Seed Pli Plus. Je to v skutku originálny kočík minimalistického dizajnu s korýtkovým sedadlom typu 2v1, ktoré možno prerobiť na priestrannú hlbokú vaničku.

Seed Pli Plus

Seed Pli Plus je originálny kočík minimalistického dizajnu s korýtkovým sedadlom typu 2v1, ktoré možno prerobiť na priestrannú hlbokú vaničku. V sedadlovom móde je v oboch smeroch plne polohovateľné celkovým naklonením. Opierku nôh nie je možné prispôsobiť, možno však na nej vyklopiť textilný pultík na položenie nôh. Seed Pli Plus vychádza z pôvodného Seed Pli, po odkúpení značky Seed Britaxom je premenovaným modelom Seed Pli Mg.

Konštrukcia v tvare L je vyrobená zo zmesy horčíka a hliníka. Napriek robustnosti je dobre skladná - pri skladaní možno kolesá sklopiť dovnútra, čim sa dosiahne veľmi ploché, kompaktné balenie. Kočík tak zmestíš aj do kufra malého auta. Vďaka svojmu tvaru konštrukcia prirodzene pruží a absorbuje otrasy aj pri prechádzkach nerovným terénom. Štyri širšie kolesá sú umiestnené za sebou a zaručujú perfektnú stabilitu a pritom jednoduché, jednoručné ovládanie kočíka. V spodnej časti má kočík odkladací priestor - plošinu po novom s pevnou sieťovanou tkaninou, ktorá sa dá doplniť veľkou dokúpiteľnou taškou prístupnou zhora, ale aj z bokov rozzipsovaním. Spolu s vyššou nosnosťou pre dieťa dokáže Pli Plus odviezť až 23 kg.

Ďalším takýmto modelom je MamaKiddies Sun. Zaujme špecifickou konštrukciou oválnych línií a sedadlom typu 2v1 konvertibilným na vaničku. Obyčajne tento model kupujú mamičky s obmedzeným rozpočtom, ktoré chcú upútať pohľad. A neskôr ho vymenia za priestrannejší športový alebo golfový kočík.

MamaKiddies Sun

MamaKiddies Sun je dizajnovo výrazný kombinovaný kočík so špecifickou konštrukciou oválnych línií a sedadlom typu 2v1 konvertibilným na vaničku. Okrem jej zlatej, bielej alebo čiernej farby konštrukcia zaujme aj vysokým (55 cm) umiestnením nadstávb, viditeľnými zadnými pružinami, ale aj nákupným košíkom v spodnej časti s textilným uzatváraním s koženkovým detailom, a to v k sedadlu zladenej farbe.

Koženkové detaily nájdeš aj na strieške nadstavby, ako aj na prebaľovacej taške, ktorá je ssúčasťou setu. Okrem nej ku kočíku patrí aj pláštenka, moskytiéra, nánožník a podložka. Vo vaničkovej konfigurácii je Sun extra priestranný a odvetrávaný z troch bodov, no korýtkové športové sedadlo prináša pre staršie dieťatko miesta už menej. Kočík je preto vhodným začiatočným modelom pre mamičky s obmedzeným rozpočtom, ktoré chcú upútať pohľad, no neskôr ho vymenia za priestrannejší športový alebo golfový kočík.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally