MamaKiddies Sun

Popis kočíka

MamaKiddies Sun je dizajnovo výrazný kombinovaný kočík so špecifickou konštrukciou oválnych línií a sedadlom typu 2v1 konvertibilným na vaničku. Okrem jej zlatej, bielej alebo čiernej farby konštrukcia zaujme aj vysokým (55 cm) umiestnením nadstávb, viditeľnými zadnými pružinami, ale aj nákupným košíkom v spodnej časti s textilným uzatváraním s koženkovým detailom, a to v k sedadlu zladenej farbe.

Koženkové detaily nájdeš aj na strieške nadstavby, ako aj na prebaľovacej taške, ktorá je ssúčasťou setu. Okrem nej ku kočíku patrí aj pláštenka, moskytiéra, nánožník a podložka. Vo vaničkovej konfigurácii je Sun extra priestranný a odvetrávaný z troch bodov, no korýtkové športové sedadlo prináša pre staršie dieťatko miesta už menej. Kočík je preto vhodným začiatočným modelom pre mamičky s obmedzeným rozpočtom, ktoré chcú upútať pohľad, no neskôr ho vymenia za priestrannejší športový alebo golfový kočík.

Parametre

Typ
dvojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
10
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
113 × 62 × 105
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
? × 62 × ?
Pôvod značky
Maďarsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 18
Chrbtová opierka ide polohovať do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všetky parametre

Hodnotenia od mamičiek

romikk22  11. dec 2021
Ľahký, skvelý dizajn.
Kočík vyzerá veľmi dobre a je ľahký
1 1
Čítaj celé...
julinkazanova  8. júl 2020
Každý ho chváli aký je krásny a neveria, že stál tak málo peňazí
Úplna spokojnosť. Používame ho mesiac, lepší kočík som si nemohla ani vybrať. Pri prvej dcére som mala tri iné značky a tomuto sa nemôžu rovnať. Je fakt parádny, krásny - každý ho chváli aký je krásny a neveria, že stál tak málo peňazí 😂
Čítaj celé...