Valco Snap 4 a Ultra strieška - bude klasická Snap strieška sedieť na model Ultra?

Zodpovedané
15. okt 2019

Dobry den,

neviete mi prosim poradit, ci strieska z Valco Snap 4 pasuje aj ku kociku Valco Snap Ultra ?

Dakujem za odpoved.

Ahoj,

nepoteším ťa - nie.

Ja by som ani neskúšala striešku z Valco Snap 4 dávať na model Snap Ultra. Tým, že tam je otočný sedák, tak je automaticky užší a uchytenie úplne inak tvarované (a riešené). Ak sa ti to aj nejak podarí tam narvať - a teda myslím si, že nepodarí - bude to vidno, že to nepatrí. Za mňa osobne teda nie.

Ak ale potrebuješ nutne vymeniť striešku na svojom Valco Snap Ultra, odporučím dať si ju ušiť. Tu na Koníku, ale aj na Sashe či v špecializovaných skupinách na facebook-u je kopa šikovných mamičiek, čo ti ušije, čo sa ti len zažiada. Môžeš si tak vybrať vzor a materiál, ale aj dĺžku či zapracovať iné zmeny. Niečo to stojí, ale nie je to nič absolútne nedostupné a myslím, že budeš spokojná aj s tým, že ti to na kočík presne sadne!

Valco Baby Snap 4

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli