Valco Snap Trend - možnosť pripevniť vaničku a dokúpiť nafukovacie kolesá

Zodpovedané
17. júl 2019

Ahoj,

mám na teba rovno dve otázky. Chcela by som sa opýtať či je možné na Valco Snap Trend nasadiť vaničku plus dokúpiť vajíčko alebo nie je žiadna šanca a budem musieť kúpiť Valco Snap Ultra (ktorého som sa stránila). Som s týmto kočíkom spokojná - preto hľadám alternatívu, plus ak by si vedela aj napísať, ktorá presne sedí.

A druhá otázka, chcela by som dokúpiť aj nafukovacie kolesá, no predavačky ma zmiatli. Nafukovačky sú univerzálne na všetky Valcá, alebo každý má iné? Lebo chcela som objednať kolesá na Valco Snap Sport a predavačka mi nevedela povedať, či budú pasovať na Trend.

Ahoj,

ako to ja chápem, majú pre Trend líniu - teda Trend, Ultra Trend a Duo Trend vlastný, osobitý set nafukovacích kolies Sport (viď obr.).

Ja by som sa o ne obrátila na predajcov konkrétne modelu Trend, či ich majú/alebo vedia doobjednať, prípadne aj na oficiálneho distribútora pre SK a CZ. Na samotnej stránke Valco Australia majú na výber až 3 sety - klasická Snap rada, Trend rada a Trend trojkolesový (áno, aj taký je, len u nás veľmi nie).

Valco Baby Snap 4 Trend

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Valco Baby Snap Duo

Ku vaničke - aj tá je pre Trend rad osobitná (vylepšená, so šiltom. Pri kúpe by som sa ale informovala na to, či k nej získaš adaptéry, alebo treba dokúpiť (ktoré), aby si ju vedela na konštrukciu nacvaknúť. Celkovo myslím, že ak bude problém, bude to s adaptérmi.

Inak sadnúť by mala aj klasická vanička (oni ju uvádzajú asi pre všetky svoje modely.

S Trendom je to u nás také vtipné - samotný austrálsky výrobca má k nemu veľa dokúpiteľného príslušenstva, ale my tu všetko nemáme dostupné. Preto sa vždy pred kúpou radšej opýtaj, či a čo vedia objednať.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli