Valco Snap Ultra Trend či Chicco Urban Plus Crossover - ktorý kombinovaný kočík je lepší?

Zodpovedané
17. feb 2020

Ahoj,

aj ked je este prilis skoro na vyber kocika uz mam dvoch favoritov. V oktobri sa nam ma narodit babo a ja sa rozhodujem, ktory kocik si zaobstarat. Paci sa mi Valco Snap Ultra Trend a Chicco Urban Plus Crossover. Neviem, ktory vybrat.

Dakujem

Ahoj,

za mňa je v tomto prípade Valco Baby Snap Ultra Trend podstate lepšia - kvalitnejšia, priestrannejšia i na ovládanie lepšia voľba.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Chicco Urban Plus Crossover mi príde príliš taký hrkálkový, naviac menším sedákom - taký začiatočný kočík, ktorý vymeníš, zatiaľ čo Valco ti vydrží skôr.

Chicco Urban Plus Crossover

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli