Vieš poradiť farebný športový kočík?

Zodpovedané
28. jún 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík. Mám len jednu podmienku - aby bol farebný. Niečo ako Cosatto alebo Greentom. Budem prevažne hľadať bazárový.

Vieš mi nejaký poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že nepíšeš v akom teréne sa budeš pohybovať a Tvoje ďalšie požiadavky na kočík, pretože takto neviem či Ti odporúčať ľahší cestovný kočík alebo naopak ťažší model, čo zvládne aj terén.

Čo sa týka farebného vzhľadu kočíka, tak nie je problém si v dnešnej dobe nechať ušiť striešku s podložkou podľa vlastného štýlu a vkusu. Z čierneho kočíka tak máš razom farebný originál. Najčastejšie vidím šité doplnky na obľúbené modely Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade a Petite&Mars Street+
(pozri fotky, zdroj).

Medzi značky, ktoré majú väčší výber farebných variantov kočíkov patria Elodie Details, Joolz, Peg-Perégo, Cybex alebo cenovo dostupnejšie Petite&Mars.

Pár modelov tu spomeniem, keby Ti náhodou nejaký padol do oka 🙂.

Pokiaľ budeš chcieť poradiť konkrétny model, tak budem rada, keď mi napíšeš znova a pripíšeš všetky Tvoje požiadavky na kočík. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia