Vložka/podložka do športového kočíka Cybex Balios S. Po akej značke sa obzrieť?

Zodpovedané
14. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som kúpiť vložku do športového kočíka Cybex Balios S. Nakoľko sa originál pre tento typ nevyrába, viete mi odporučiť nejakú značku?

Ďakujem

Ahoj,

do Cybex Balios S určite treba dať len nejakú z tých dobre sediacich univerzálnych, alebo si dať ušiť presne podľa typu a rozmerov sedadla (na sashe napr. u Konvalinky či iných predajkýň). Taká bude možno drahšia, ale sadne ti že úplne presne.

Cybex Balios S

Vrátim sa k tým univerzálnym - ja osobne by som sa z lacnejších pozrela na Pinkie podložky, a z drahších niečo ako Elodie Details či Bjallra.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli