Všestranný športový kočiar na dedinu i na dovolenku, pre vyšších rodičov, do 400 €

Zodpovedané
20. mar 2019

Ahoj!

Vieš mi prosím poradiť všestranný športový kočiar, ktorý by splnil moje nasledovné predstavy, resp. aspoň väčšinu z nich (ak taký existuje :D)?

  • ľahký, spratný a stabilný zároveň
  • primárne na dedinské cesty
  • do lietadla a na dovolenky
  • polohovateľný do ľahu
  • pre vyšších rodičov
  • predpoklad väčšieho dieťaťa (8 mesiacov, 9,3 kg a 78 cm)
  • cenovo niekde medzi 300 - 400 € max

Ďakujem.

Ahoj,

primárne na dedinské cesty, ale aj do lietadla a na dovolenky?

No to poďme hľadať nejaký kompromis - mid-size športový kočík, čo sa dá dobre zložiť. Prvý, čo je zároveň cenovo atraktívny, by bol Joie Mytrax, resp. Joie Mytrax Flex s extra pružením. Je relatívne skladný a kompaktný s nastaviteľnou rúčkou a kolesami s pneumatikami.

Joie Mytrax

Joie Mytrax Flex

Ak by stačili jednoduchšie - menej terénne kolieska, navrhla by som novinku ABC Design Okini - vynikajúci je aj pre fakt priestranné sedadlo.

ABC Design Okini

Ja by som uvažovala aj o Baby Jogger City Mini GT, prípadne možno aj o Valco Snap Trend Tailormade.
V prípade potreby aj vo verzii Sport s nafukovacími kolesami.

Baby Jogger City Mini GT

Valco Baby Snap 4 Trend

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Ak by si predsa potrebovala ultraskladný kočík, popremýšľaj o Cybex Eezy S+, ktorý vojde aj na palubu lietadla, ale kolesá má väčšie než porovnateľné športové kočíky.

Cybex Eezy S+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli