Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Výber štýlového, neopozeraného kočíka pre júlové dievčatko do 1700 eur

Zodpovedané
26. mar 2020

Dobrý deň.

Prosím potrebujem poradiť s výberom kočíka, keďže v tom mám hrozný zmätok. Výber je široký a ja by som chcela niečo štýlové a neokukané - takže aj dizajn aby bol pekný. Kočík ľahko skladateľný, ľahký, z kvalitných materiálov v trojkombinácii pre júlové bábo-dievča. Do mesta aj do lesa, sme dosť aktívni. Termín začiatok júla. Tak do 1500 až 1700 eur.

Vopred ďakujem za odpoveď

Ahoj!

Ak hľadáš niečo skutočne neopozerané, nebude to asi úplný mainstream, a značky ako Bugaboo a Stokke už máš asi prejdené. Mám však niečo pre teba, myslím si, a to aj v tejto cenovej hladine - extrémne kvalitný, krásny, špecifický,a jazdne neskutočný, Seed Papilio. Sama som ho mala a za mňa najlepší kočík čo sa kvality a jazdných vlastností týka - nehovoriac o tom, že malý v ňom bol veľmi rád, napriek/resp. asi kvôli špecifickému dizajnu sedadla.

Okrem neho by som pozerala na ultraodolnýa. kvalitný Emmaljunga NXT60 alebo (ak ešte terénnejší) Emmaljunga NXT90 - práve ten by zvládol presne aj les, a aj kvôli cene to nie je model, čo často na ulici stretneš (povedala by som, že asi nikdy).

A potom by som ešte uviedla novinky Teutonia Trio, Gesslein FX4 Life, Gesslein Indy či Hartan Sky GTX, Britax Smile 3.

A ešte jenda poznámka - nevyberám najľahšie modely, lebo pri zdolávaní lesa také zničíš. Vybrala som kompromis váhy, štýlu, výkonu.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli z Modrého Koníka