Výhody a nevýhody kočíkov značky Moon

Zodpovedané
26. feb 2019

Ahoj!
Zaujímal by ma tvoj názor na kočíky Zn. Moon. Aké majú výhody/nevýhody? Ktorý z nich je podľa teba najlepší?
Ďakujem

Ahoj,

kočíky značky Moon sú takým stredom, kompromisom medzi cenou, dizajnom a funkciami. Sú skôr ťažšie ako ľahšie, ale majú samozrejme aj ľahké modely. Nemecký výrobca si dáva dosť pozor na dobré kolesá a pevný podvozok, ako aj pekné a kvalitné materiály. Čo sa týka toho, ktorý je najlepší, strašne záleží o type, ktorý by som ja (alebo akákoľvek iná maminka) potrebovala. A je vždy dobré zvážiť výhody no najmä nevýhody toho ktorého vybraného, pretože môže byť výborným, no pre niekoho pritvrdým, alebo priťažkým.

Ja ako mestská mamička považujem za najvydarenejší nový Moon ReSea. Páči sa mi, ako kombinuje nízku cenu, pekný moderný dizajn, potrebné funkcie a zároveň veci naviac (ako napríklad veľký nákupný košík).

Moon ReSea

Jedným z najobľúbenejších modelov, najmä kvôli pomeru cena - výkon - terénne vlastnosti - veľkosť vaničky je Moon Nuova. Na mňa je trochu priťažký a robustný. No ak je to typ, ktorý potrebuješ, nie je zlou voľbou.

Moon Nuova

Pre niekoho, kto potrebuje ozaj super skladný kočík, by zasa mohla byť naj voľbou Moon SL.

Moon SL

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli