Výmena Mountain Buggy Nano za Easywalker Buggy XS - oplatí sa? Je EW pohodlnejší?

Zodpovedané
2. júl 2020

Ahoj Eli,

Myslíš, že sa mi oplatí vymieňať Mountain Buggy Nano za Easywalker Buggy XS? Kočík by slúžil pre ročné dieťa, ktoré už v kočíku nespí. Je Easywalker Buggy XS pohodlnejší a vhodný aj na bežné prechádzky?

Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

nepíšeš, či si s tvojím Mountain Buggy Nano spokojná. Ak si, ja osobne by som asi nemenila. Totiž, MB má určite nejaké tie mínusy, ale jazdne a kolesami, a celkovo prepracovaním je to super kočík.

Mountain Buggy Nano

Easywalker Buggy XS je tiež dobrý, prepracovaný kočík, ale vymieňať ho, ak ti dieťa v kočíku nikdy nespáva, mi až tak veľa zmyslu nedáva. Teda, dávalo by mi, ak si s tvojím Nano nespokojná, alebo by si potrebovala úplný ľah - lebo pre spiace deti by tým pádom EW bol pohodlnejší.

Easywalker Buggy XS

Ale inak, ak si spokojná, tak nemeň 😉

Myslím si, že Mountain Buggy je značka kvalitná, takže nevidím dôvod ich kočík meniť, teda ak nie si nespoko.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli