Zmenší priestor v športovom kočíku podložka?

Zodpovedané
2. nov 2021

Ahoj,

máme Cybex Priam a o necelé tri týždne sa chystáme na leteckú dovolenku. Bábätko bude mat v deň odchodu 5 mesiacov. Chcela by som vziať so sebou športovú časť. Samozrejme, že sa bude používať v ľahu, maximálne poloľahu (bábätko zatiaľ nesedí).

Zmenší priestor v športiaku podložka?

Je na trhu nejaký typ “ergo” podložky, ktorá by jej zároveň obmedzila troška ten zatiaľ pre ňu veľký priestor v kočíku?

Bude nevyhnutne kúpiť Babyzen Yoyo s vaničkou?

Aký je vhodný obal (vak) na Cybex Priam?

Ďakujem

Ahoj,

tvoj problém by mohla určite vyriešiť Babymoov - ergonomická univerzálna podložka CosyMorpho Smokey Fresh. O čosi zmenší priestor kočíka, ale nie je to zase až také hrozné. Jej výhodou je jej multifunkčnosť, cenová dostupná a jej tvar zabezpečí dieťatku maximálne pohodlie. Kúpiš ju v rôznych farebných prevedeniach.

Babymoov univerzálna ergonomická podložka CosyMorpho

Ergonomická univerzálna podložka Babymoov je z jemnej priedušnej tkaniny. Bola špeciálne vyvinutá pre zaistenie optimálneho komfortu novorodencov v rôznom prostredí. Je vhodná na použitie pre deti vo veku od 0 - 6 mesiacov. Môžete ju využiť v kočíku či už športovej časti, hlbokej vaničke, vajíčku alebo len tak ako podložku na pokojné a zdravé spanie, alebo do hojdačky, či lehátka.

Určite kvôli dovolenke neuvažuj nad kúpou nového cestovného kočíka. To budeš riešiť trošku neskôr, možno tak za 1,5 roka. Teda vtedy, ak ho budeš ešte potrebovať.

Cybex Priam 3 nemá špeciálny cestovný obal (vak). Pozerala som rôzne aj univerzálne značky, ale skôr sú riešené na cestovné typy menších rozmerov. Poprípade zájdi do predajne detských kočíkov, možno ti pomôžu tam.

Cybex Priam 3

Držím ti palce a krásnu pohodovú dovolenku, plnú krásnych a nezabudnuteľných zážitkov. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally