Zmestí sa do vaničky Moon ReSea fusak Elodie?

Zodpovedané
5. okt 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Moon ReSea.

Zmestí sa do vaničky fusak Elodie?

Aký je rozdiel medzi kočíkom Moon ReSea a Moon ReSea Sport?

Ďakujem

Ahoj,

Moon ReSea Sport je variáciou modelu Moon ReSea s rozdielom, že ho zakúpiš len vo verzii so športovým sedadlom (na rozdiel od kombinačného setu ReSea). Tento moderný športový kočík sa chváli ešte kompaktnejším skladaním (aj s nasadeným sedadlom) a zároveň vyššou 22-kilogramovou nosnosťou. Konštrukcia je naviac odpružená, čo spolu s odľahčenými kolesami umožňuje modelu ReSea Sport prejsť aj popraskanými chodníkmi či inými nerovnosťami.

Neviem ktorý fusak Elodie presne myslíš, takže neviem odpovedať. Hlboká vanička Moon ReSea má vnútorný rozmer 75 × 30 cm.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally