Zopa Move Cross verzus Zopa Move Cross 2. Aké sú medzi nimi rozdiely?

Zodpovedané
6. sep 2023

Ahoj,

premýšľam o kočíku Zopa Move Cross a dočítala som sa, že práve vychádza nový model.

Aké sú v ňom rozdiely oproti predchádzajúcemu?

Vieš o nejakej podobnej dvojkombinácii, ktorá:

  • je vhodná pre menšiu mamu a väčšieho otca (161 a 182 cm),
  • je vhodná do terénu (poľné a lesné cesty),
  • nemá korýtkový typ sedenia,
  • športová verzia je polohovateľná do úplného ľahu,
  • ľahké skladanie,
  • čo najľahší kočík (predovšetkým športová verzia),
  • vhodný pre februárové dieťa,
  • na cene nezáleží.

Ďakujem

Ahoj,

Zopa Move Cross 2 vyšiel na trh ako novinka roku 2023. Jeho predchodcom je kočík Zopa Move Cross, od ktorého sa líši celou radou vylepšení - perforovaná chrbtová opierka, výškovo nastaviteľná strieška a predlžovacia opierka nôh.

Podobné modely Kinderkraft Nea a Cybex Balios S Lux, ktoré by Ti mohli vyhovovať, nájdeš v tejto mojej nedávno zodpovedanej otázke:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally