Zvládne kočík Joolz Geo3 terén a aj ľahký beh?

Zodpovedané
15. sep 2023

Ahoj,

zháňam dvojkombináciu kočíka, ktorý by bol vhodný do mesta a aj do terénu. Nechcem napr. Thule, pretože mi príde veľmi veľký do obchodov.

Za barákom mám les, kde je terén zmiešaný. Rozhodne tam nie je asfaltka. Moja predstava je, aby sa kočík netriasol a samozrejme, aby som sa nemusela báť, že niekde stratím koliesko.

Najskôr som pozerala na kočík TFK Mono2, ale musím sa priznať, že sa mi veľmi nepáči. Na mňa je až veľmi športový, ale zase chápem, že praktickosť by mala byť na prvom mieste.

Avšak som ešte našla Joolz Geo3 a ten ma vzhľadom veľmi baví. Kolieska mi prišli relatívne veľké.

Zvládol by les a ľahký beh?

Nie som žiadny šprintér, takže mi ide skôr o zvládnutie toho terénu. Cena max.1200 eur.

Ďakujem

Ahoj,

kočík Joolz Geo3 je obľúbený kombinovaný kočík s možnosťou použitia aj ako súrodenecký. Je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú ako po mestskom povrchu, tak aj po nerovných cestách dediny a zároveň chcú kvalitný kočík s moderným dizajnom. Vyššie umiestnené nadstavby spríjemňujú celkovú manipuláciu s kočíkom a nie je potrebné sa k dieťaťu hlboko nakláňať. Navyše sa dá rukoväť nastaviť až do výšky 113 cm, vďaka čomu sa pohodlne prispôsobí postave. Športové sedenie je korýtkové.

Jeho kolesá si hravo poradia s lesným terénom (nemyslím však prekonávanie vytŕčajúcich hrubších koreňov a kameňov). Čo sa behu týka, tak výrobca neuvádza, že by naň bol stavaný. Na beh sú primárne určené iné typy kočíkov a k nim patrí práve spomínaný Thule Urban Glide 2.


Ak sa s kúpou kočíka neponáhľaš, tak si ešte chvíľku počkaj. Na trh v roku 2024 prídu skvelé novinky, ktoré boli nedávno predstavené na veľtrhu v Kolíne.

Jednou z nich je aj nový štvorkolesový a vynovený trojkolesový Thule Urban Glide 3. Prináša nielen farebné vaničky, no aj veľa vylepšení.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally