Zvládne kočík Valco Baby Ultra Sport 4 štrkovú cestu?

Zodpovedané
21. jún 2022

Ahoj,

rozmýšľam nad kúpou Valco Baby Ultra Sport 4 s nafukovacími kolesami.

Zvládol by podľa teba aj štrkovú cestu?

Vieš poradiť aj iný štvorkolesový ľahký kočík?

Ďakujem

Ahoj,

áno, určite zvládne.

Valco Baby Snap Ultra nemá síce žiadne odpruženie, ale jedná sa o ľahký model kočíka, ktorému nafukovacie kolesá dosť pomôžu v lepších jazdných vlastnostiach.

Medzi ďalšie ľahké a otočné modely patrí aj Britax Strider M.

Z neotočných modelov je to potom TFK Dot 2.

Ďalej to môže byť Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, ktorý sa dá zakúpiť priamo vo verzii Sport, teda s nafukovacími kolesami. Oproti otočnému modelu je ľahší, skladnejší a má o dosť priestrannejšie sedenie.

U mamičiek je veľmi obľúbený aj Petite&Mars Street+ Air, ktorý má väčšie nafukovacie kolesá s odpružením. Nevýhodou je vyššia hmotnosť (11, 5 kg).

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia