Ako sa rieši IUI v centrách, keď budem mať ovuláciu počas víkendu?

Zodpovedané
31. máj 2019

Dobrý deň.

mám 22 rokov a mám PCOS. Čaká ma prvé IUI. Partner má skvelý spermiogram, ale ja nemám ovuláciu. Po vysadení HAK som už 8 mesiacov bez menzesu. Po vyvolávačke menzes prišiel a ďalší cyklus bol s Duphastonom.

Na kontrolu idem vo štvrtok 1na 11. deň cyklu. Bojím sa, že ovulácia mi nastane cez víkend.

Ako sa to rieši v centrách, keďže sú cez víkendy zatvorení?

Aké si myslite, že mame šance?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ak Vám vyjde ovulácia na víkend, tak je potrebné zrealizovať insemináciu v centre, ktoré pracuje aj cez víkend.

Ak budete potrebovať IUI na víkend, tak sa mi prosím ozvite .

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič